

| Размер на екрана, inch: | 60" ~ 200" |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Съотношение: | 16:9; Video:OGM, VOB, MPEG, MPG, 3GP, MOV, WMV, FLV, MKV, MP4, AVI, WMV; Audio: WAV, AAC, MP3, MP2, FLAC, WMA, WMV, MP4 ; Picture: JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Яркост: | 1300 / 1300 Lumens |
| Контраст: | 1 000:1 |
| Технология: | Laser |
| Zoom: | 1.0 - 1.3 |
| Късофокусен: | Не |
| Високоговорители: | 10W x2, Dolby Audio, DTS Virtual: X |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G, 5G; Bluetooth |
| Входове: | USB 3.0 |
| Други: | HDR 10+, HDR10, HDR, Dolby Atmos |
| Цвят: | Бял |
| Тегло: | 6.3 kg |
| Размери: | 19.3 x 28.1 x 21.8 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.