ПРОИЗВОДИТЕЛ Gamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ GAMDIAS-M2-1204 РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm x 4 pcs ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 500-1500 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Hydro Bearing НИВО НА ШУМ 22 dBA КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM RGB Да Addressable RGB LED ОСВЕТЯВАНЕ RGB ДРУГИ В комплекта : 4 броя вентилатори, 1 контролер за 8 вентилатора, дистанционно, монтажни аксесоари за контролера 5V 3-pin RGB header (ASUS), JRAINBOW (MSI) or Digital Pin Header (GIGABYTE) 55 вградени светлинни ефекта ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4712960134263
Характеристики
Предназначение:Системен
Обороти:1500 rpm / 500 - 1500 rpm
Цвят:RGB / addressable RGB
Тегло:0.890
Размери:120 x 120 x 25 mm
Гаранция:24
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Gamdias Комплект вентилатори Fan Pack 4x120mm addressable RGB 5V 3 pin + remote controller - AEOLUS M2-1204 GAMDIAS-M2-1204 (3364)