
с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Форм фактор: | ATX / ATX, Micro ATX, ITX |
| Гнезда: | 3.5“ HDD:2;2.5" SSD:2 |
| Портове: | USB3.0 x 2, HD Audio |
| USB 3: | 2 |
| Други: | Maximum PSU Length:170mm |
| Материал: | SPCC, Plastic, Glass x 1 |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 6.04 kg |
| Размери: | 368 x 206 x 471mm |
| Гаранция: | 24 Months |
14 февруари приближава неумолимо. След това – и 8-ми март. Какво да купиш на половинката – респективно дамата на сърцето си? Сложна задача, над която купища отчаяни жени и мъже се главоболят ...…
Геймър горд да се наричам, първа радост е за мене! Здравейте геймъри! Продължаваме да си говорим за вашия свят и джаджите в него. Всеки уважаващ себе си любител на компютърните игри и техните предизвикателства ...…
AMD разширява портфолиото си с нови AI-ориентирани CPU решения, които обещават по-силно AI ускорение и подобрена игрова и интегрирана графична производителност за следващото поколение лаптопи и десктоп системи.
…Тази седмица Samsung пусна своя нов дисплей S27A800U. Насочен към професионалисти, този последен монитор разполага с 27-инчов IPS панел с 4K разделителна способност и възможност за HDR10. 27-инчовият 4K ...…
Един от най-популярните MP3 плейъри на всички времена се завръща!
…Полският бранд за гейминг периферия Genesis анонсира своя топ модел слушалки от серията Neon, изработени от първокласни материали, които осигуряват висок комфорт на употреба и издръжливост.Neon 750 ...…










За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.