ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC9225LL12BA РАЗМЕР(мм) 92 x 92 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1500 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 27.45 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.07 A МОЩНОСТ (W) 0.84 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199244
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:92 mm / 92x92x25
Обороти:1500 rpm
Тегло:0.100
Размери:92 x 92 x 25 mm