ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC6020M12BA РАЗМЕР(мм) 60 x 60 x 20 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4000 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 17.6 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.17 A МОЩНОСТ (W) 2.04 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199459
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:60 mm / 60x60x20
Обороти:4000 rpm
Тегло:0.059
Размери:60 x 60 x 20 mm
Гаранция:24
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Подобни продукти
Полезно от блога за компютри и лаптопи на Fly.bg
Google Pixel 10 – мощ, AI и нови форм-фактори, но с възможни закъснения
Хіаоmі анонсира първият си cмapт чacoвниĸ Мі Wаtсh
Първият компютър в света с новата Radeon AI Pro R9700 е вече факт
AMD влиза смело в ерата на изкуствения интелект с най-мощната си графична карта досега.
Intel представи Panther Lake – новото поколение процесори, създадени по 18A технология