ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC3510M12CA РАЗМЕР(мм) 35 x 35 x 10 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 8000 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 4.49 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.1 A МОЩНОСТ (W) 1.2 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199886
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:35 mm / 35x35x10
Обороти:8000 rpm
Тегло:0.020
Размери:35 x 35 x 10 mm