

| Размер на екрана, inch: | 150”~200” |
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Съотношение: | Native 16:10 |
| Яркост: | 5200 / 5 200 ANSI Lumens |
| Контраст: | 3 000 000:1 |
| Технология: | DLP |
| Лампа: | Laser |
| Лампа, живот: | 20,000/38,000/70,000 hours (Normal/Eco/Dimming) |
| Шум, dB: | 37 (Normal) /35 dBA (Eco) |
| Късофокусен: | Да |
| Високоговорители: | 10W |
| Входове: | PC in (D-sub 15pin), Monitor out (D-sub 15pin), Display Port, LAN (RJ45), HDBaseT (RJ45), 3D Sync in, USB Type A, USB Type Mini B, RS232 in (DB-9pin), Wired Remote in (3.5mm Mini Jack), DC 12V Trigger (3.5mm Jack) |
| Други: | Keystone Correction Vertical: ± 30 degrees, Horizontal: ± 30 degrees |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 12 kg |
| Размери: | 48.0 x 15.7 x 47.3 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.