

с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Процесор, тип: | Intel |
| Чипсет: | Intel B560 |
| Сокет: | LGA1200 |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Максимална памет: | 64 GB |
| Мрежа: | Intel i219V |
| Безжична мрежа: | Не |
| Звук: | Realtek ALC897 |
| Слот М.2: | 1 |
| USB 2.0: | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| BIOS: | Multi-language BIOS SMBIOS 2.7 Support PXE boot 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support ACPI 6.0 Support |
| Събуждане/сън: | Wake on LAN |
| Форм фактор: | Micro ATX |
| Тегло: | 0.2 кг |
| Гаранция: | 24 м. |
Kъм днeшeн дeн АМD пpeдлaгa cтpaxoтни пpoцecopи и измecтвa Іntеl oт пaзapa, ĸoйтo зaceднa нa 14 нaнoмeтpoвия тexнoлoгичeн пpoцec. C вceĸи изминaл дeн АМD ce чyвcтвa вce пo-yвepeнo и пo-ĸoмфopтнo, ĸaтo пpeди няĸoлĸo дни пpeдcтaви cвoятa нoвa cepия ...…
MSI надгради серията лаптопи Modern с нови 11-то поколение процесори Intel Tiger Lake и дискретен графичен процесор NVIDIA MX450. Modern 14 и Modern 15 вече идват с подобрения като Thunderbolt 4, по-бърза RAM, 52 Wh батерия във всички ...…
В добавка към световната титла отборът ни Windigo Gaming получи награда от половин милион долараАко още се чудите, как да оставите компютърните игри, нищо, че са ви много на сърце, то - помислете пак. ...…
Таблетът е необходимост в днешно време. Наравно с мобилния телефон и компютрите, той заема все по-голям дял от ежедневието на човека. За разлика от малкия екран на телефона и по-обемистия лаптоп, ...…
Някога, компютърът почти изцяло отсъстваше от българските домове и офиси. Да имаш подобно чудо на техниката в дома си беше направо "уау". След "Pac-man" (1980) се появи "Каратека" (1984), после ...…
На 10 юли 2025 г. Samsung представи Galaxy Z Flip7 FE – по-достъпна версия на своя популярен сгъваем смартфон, която обещава да направи иновативния дизайн и технологии по-достъпни за българските потребители. Тази новина е идеална за феновете на технологиите, които искат да изпробват сгъваемия форм-фактор без да плащат премиум цената на флагманските модели.
…








За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.