ПРОИЗВОДИТЕЛ AeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ACCS-PV12012.11 ФОРМАТ mATX Mini-ITX ФОРМ ФАКТОР Mini Tower РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК Долу RGB Да ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК Да Acrylic glass ИНТЕРФЕЙС 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ 1 ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ Rear: 80 mm x 1 or 90 mm x 1 (Includes 80 mm Fan) ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ Front: 120mm x 2 (Optional) БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА 0 БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА 2 БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА 3 РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ 4 МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ 147 mm МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА 300 mm ЦВЯТ Черен ДОПЪЛНИТЕЛНИ Elegant backslash LED front panel with 13 lighting modes РАЗМЕРИ 175 x 381 x 360 mm (W x H x D) ТЕГЛО 2.60 kg ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4718009152168