

с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Форм фактор: | ATX / ATX, Micro-ATX , Mini-ITX |
| Гнезда: | 3.5" HDD/HDD Tray 2;2.5" HDD/SSD Tray 2 |
| Портове: | x2 USB 3.2;x1 Hybrid Audio Port;x1 Reset Button;x1 Power Button |
| USB 3: | 1 |
| Материал: | SPCC |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 6.1kg (VALORAIRPLUSMTA);5.73kg (VALORAIRPLUSMTN) |
| Размери: | 482 x 200 x 400mm |
| Гаранция: | 24 Months |
Атрактивен ултраширок монитор за геймъри на бюджет
…Колкото и да са добри камерите на съвременните телефони, друго си е фотоапаратът - технологията, създадена само и единствено, за да прави снимки. Я вижте колко е голям, дори, когато е в малък формат. ...…
ASUS TUF Gaming VG259QM е 24.5-инчов 1080p 240Hz IPS монитор от ново поколение с 1ms (MPRT) време за реакция и е издаден през април 2020 г. Този монитор има и 27-инчов вариант - ASUS VG279QM.Производителност: Въпреки че ...…
След много спекулации, Apple най-накрая пусна 15-инчов MacBook Air, който е много подобен на 13-инчовата версия, която беше представена на WWDC миналата година. Това бележи първия път, когато Apple пуска лаптоп ...…
14 февруари приближава неумолимо. След това – и 8-ми март. Какво да купиш на половинката – респективно дамата на сърцето си? Сложна задача, над която купища отчаяни жени и мъже се главоболят ...…
Alienware m17 е първият лаптоп Alienware на Dell, насочен към ултра тънкия геймърски пазар, където се конкурира с други ултра тънки 17,3-инчови алтернативи, включително MSI GS75, Asus Zephyrus S GX701, Acer Predator Triton 700, Lenovo Legion ...…









За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.