

| Дисплей, inch: | 13.3 / 13.3" |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 |
| Процесор: | MediaTek MTK8768 |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет, GB: | 4 / 4 GB |
| Безжична мрежа: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Блутут: | Bluetooth 5.0 |
| Тип мобилна мрежа: | 4G |
| 4G: | Да / 4G |
| SIM карта: | Слот за една SIM карта |
| USB порт: | USB тип C |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 мес. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.