

| Размер, inch: | 24 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Технология: | LED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Форма на екрана: | Плосък |
| Тунер: | DVB-T2C |
| Smart: | Да / Tizen Smart TV |
| Операционна система: | Tizen |
| Звук: | 10W. 2ch, Q-Symphony, OTS Lite, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| USB: | 1 USB |
| HDMI: | 2 HDMI |
| VESA: | 100 x 100 mm |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 54.0 x 17.5 x 42.8 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.