

| Размер, inch: | 98 |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Технология: | LED |
| Контраст: | Mega Contrast, Contrast Enhancer |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Форма на екрана: | Плосък |
| Тунер: | DVB-T2/C/S2 |
| Smart: | Да / Tizen Smart TV |
| Операционна система: | Tizen |
| Звук: | 20W, 2CH, Adaptive Sound, OTS Lite, Q-Symphony, Audio Pre-selection Descriptor |
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| USB: | 2 USB |
| HDMI: | 3 HDMI |
| VESA: | 600 x 400 mm |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 218.1 x 40.2 x 129.8 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.