Телевизор LG 43QNED80A3A, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, a7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
Характеристики
Размер, inch:43
Резолюция:3840 x 2160
Технология:QNED
Честота на опресняване:60 Hz
Форма на екрана:Плосък
Тунер:DVB-T2/C/S2
Smart:Да / webOS 25 ThinQ
Операционна система:webOS
Звук:20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro, AI Sounda7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic, TuningLG Sound Sync, Sound Sharing Mode, Bluetooth Surround Ready (2-way playback), WOW Orchestra
Мрежа:Ethernet
Безжична мрежа:Wi-Fi Built in
USB:2 USB
HDMI:3 HDMI
VESA:200 x 200 mm
Цвят:Черен
Размери:96.8 x 25.7 x 63.3 cm
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Телевизор LG 43QNED80A3A, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, a7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand 43QNED80A3A