Телевизор LG 32LQ631C0ZA, 32" LED Full HD TV, 1920x1080, DVB-T2/C/S2, WebOS, WiFi 802.11ac, Active HDR, HDMI, CI, LAN, USB, Bluetooth, Two Pole Stand, Black
Характеристики
Размер, inch:32
Резолюция:1920 x 1080
Технология:LED
Честота на опресняване:50 Hz
Форма на екрана:Плосък
Тунер:DVB-T2/C/S2
Smart:Да / webOS Smart TV
Операционна система:webOS
Звук:Clear Voice III
Мрежа:Ethernet
Безжична мрежа:Wi-Fi Built in
USB:2 USB
HDMI:2 HDMI
VESA:200 x 200 mm
Цвят:Черен
Размери:73.6 x 18.0 x 46.4 cm
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Телевизор LG 32LQ631C0ZA, 32" LED Full HD TV, 1920x1080, DVB-T2/C/S2, WebOS, WiFi 802.11ac, Active HDR, HDMI, CI, LAN, USB, Bluetooth, Two Pole Stand, Black 32LQ631C0ZA