

| Чипсет: | System on Chip (SoC) |
| Процесор: | AMD Ryzen Threadripper PRO 7955WX |
| Процесор, серия: | AMD |
| Брой процесори: | 1 |
| Памет, GB: | 128 / 128 GB |
| Памет, тип: | GDDR7 SDRAM |
| Памет, слотове: | 4 |
| Максимална памет: | 512 GB |
| Видеокарта: | Nvidia RTX PRO 5000 |
| Мрежа: | 2 (RJ-45) |
| М.2 Слот: | 2 |
| Брой захранвания: | 1; |
| Кутия, тип: | Tower / Midi Tower |
| Тегло: | 6.4 кг |
| Гаранция: | 36 мес. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.