

| Модел: | Galaxy S26 Ultra / Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Дисплей, инч: | 6.9" / 6.9 inch |
| Дисплей, резолюция: | 3120 x 1440 / 3120 x 1440 Pixels |
| Дисплей, тип: | AMOLED |
| Процесор: | Snapdragon 8 Elite |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 12 / 12 GB |
| Дисково пространство: | 512GB |
| Основна камера, резолюция: | 200 MP |
| Предна камера, резолюция: | 12 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM |
| USB: | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Слот за карти: | - / Не |
| GPS: | Да |
| Блутут: | Да / Bluetooth 6.0, A2DP, LE; NFC |
| NFC: | да |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min), Stylus, Armor aluminum 2 frame |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Цвят: | Лилав |
| Тегло: | 214 g |
| Размери: | 163.6 x 78.1 x 7.9 mm |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.