
| Брой SIM карти: | 1 / Nano SIM + Nano SIM |
| Безжична мрежа: | 802.11 b/g/n/ac/ax/6e (2x2 MiMo) |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Да / Bluetooth® 5.2 with LE Audio |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | не |
| Операционна система: | Android |
| Други: | USB Type-C (USB 2.0) Analog audio output OTG; |
| Батерия: | 4600 mAh |
| Цвят: | Розов |
| Тегло: | 209 g |
| Размери: | 159.84 * 75.66 * 8.9 mm |
| Гаранция: | 36 Months |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.