

| Дисплей, инч: | 6.56" / 6.56 inch |
| Дисплей, резолюция: | 1612 x 720 / 1612 x 720 Pixels |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Процесор: | Unisoc T606 / Unisoc T606 Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.6 GHz) |
| Брой ядра на процесора: | 1 |
| Памет: | 8 / 8 GB |
| Основна камера, резолюция: | 50 MP |
| Предна камера, резолюция: | 50 MP |
| Брой SIM карти: | 1 / 3-in-2 Hybrid SIM tray | Nano SIM + Nano SIM |
| Слот за карти: | 1 / MicroSD card support up to 256GB |
| GPS: | Не |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Type-C USB (USB 2.0)IP52,Biometric face unlock,Side fingerprint sensor,OZO PlaybacK, Android Enterprise Recommended |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Размери: | 163.19 X 75.02 X 8.55 mm |
| Гаранция: | 36 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.