

| Дисплей, inch: | 1.43 / 1.43" (3.63 cm) |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Резолюция: | 466 x 466 / 466 x 466 pixels |
| Памет: | 256MB |
| Сензори: | Gravity Sensor, Heart Rate Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Блутут: | Bluetooth 5.3 |
| Други: | Sports Mode, Remote Control, Menstrual Cycle, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Батерия: | 500mAh |
| Размери: | 49 x 49 x 12 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.