

| Дисплей, inch: | 1.43 / 1.43" (3.63 cm) |
| Дисплей, тип: | AMOLED |
| Резолюция: | 466 x 466 / 466 x 466 pixels |
| Памет: | 128MB |
| Сензори: | Heart rate, Pedometer, Sleep Monitor, Blood Oxygen |
| Блутут: | Bluetooth 5.3 |
| Други: | Sports Mode, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off, Menstrual Cycle |
| Батерия: | 350mAh |
| Размери: | 46 x 46 x 11 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.