

| Дисплей, inch: | 1.43 / 1.43" (3.63 cm) |
| Дисплей, тип: | AMOLED |
| Резолюция: | 466 x 466 / 466 x 466 pixels |
| Памет: | 256MB |
| Сензори: | Heart Rate Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Блутут: | Bluetooth 5.3 |
| GPS: | Dual-band: CC0258B, COE |
| Други: | Sports Mode, Remote Control, Menstrual Cycle, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Батерия: | 480mAh |
| Размери: | 54 x 52 x 13 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.