NZXT RF-AR140-C1 140MM RGB
Характеристики
Лагери:Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Напрежение:12V DC
Конектор:4-pin PWM
Цвят:RGB
Размери:140 x 140 x 26mm
Гаранция:24 Months
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за NZXT RF-AR140-C1 140MM RGB RF-AR140-C1 140MM RGB