
| Чипсет: | Intel SoC Platform |
| Процесор: | Intel Core i3-1315U |
| Процесор, ядро: | Raptor Lake |
| Честота на процесора: | 900 MHz |
| Брой ядра: | 6 / 6 cores |
| Сокет на дънната платка: | FCBGA1744 |
| Памет: | 16 GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | Up to 64GB, Two SODIMM slots |
| Твърд диск: | 0.51 TB / 512GB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Мрежа: | Integrated 100/1000M, Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec, 2Wx1 Speakers |
| Оптично устройство: | Не / Без оптично устройство |
| Кутия, тип: | Desktop |
| Операционна система: | Windows / Windows 11 Pro |
| USB интефейс: | 1 USB-C (USB 3.2 Gen 2), with data transfer and charging, 1 USB-A (USB 3.2 Gen 2), with Always On, 2 USB-A (USB 2.0), one supports Smart Power On, 2 USB-A (USB 3.2 Gen 2) |
| Дисплей порт: | DisplayPort |
| HDMI порт: | HDMI |
| Слот за SSD: | Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 17.9 x 18.3 x 3.7 cm |
| Капацитет HDD: | 0 GB |
| Капацитет SSD: | 512 GB |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.