

| Памет: | 32 GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск: | 1 TB / 1TB |
| Видеокарта: | NVIDIA® GeForce RTX™GeForce 5060 / NVIDIA® GeForce RTX™Nvidia GeForce 5060 |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB / NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Безжична мрежа: | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Блутут: | 5.2 |
| Операционна система: | DOS / None |
| Интерфейс: | Front Ports: 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2);2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2);1x headphone / microphone combo jack (3.5mm);Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0);2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x HDMI® 2.1 TMDS;1x Ethernet (RJ-45);1x audio-out (3.5mm);1x power connector |
| HDMI порт: | Да |
| Слотове: | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable;;One PCIe® 4.0 x16, full height;One PCIe® 3.0 x1, full-height;Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Други: | NPU: Integrated Intel® AI Boost, up to 16 TOPS;System Fan: 1x Front + 1x Rear with light effect |
| Тегло: | Around 6.7 kg |
| Размери: | 170 x 279.7 x 376 mm |
| Гаранция: | 24 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.