

| Памет: | 32 GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск: | 1 TB |
| Видеокарта: | NVIDIA® GeForce RTX™GeForce 4060 / NVIDIA® GeForce RTX™Nvidia GeForce 4060 |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB / NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Ti 8GB GDDR6 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Безжична мрежа: | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Блутут: | BT5.3 |
| Операционна система: | DOS / N/A |
| Интерфейс: | 2x USB 3.2 Gen 1; 1x headphone (3.5mm); 1x microphone (3.5mm); 1x USB-C® 3.2 Gen 2; 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 1; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x Lighting switch; 1x power connector; 3x audio connector (3.5mm) |
| Други: | Cooler:2x M.2 SSD Heatsink + 150W 120MM-Fan with ARGB Light + PCH Heatsink + VRM Heatsink; System Fan:1x Rear with ARGB |
| Тегло: | 14 kg |
| Размери: | 205 x 396.9 x 425.9 mm |
| Гаранция: | 24 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.