

| Процесор: | Intel Core i5-12450H |
| Процесор, ядро: | Alder Lake |
| Честота на процесора: | 1500 MHz |
| Брой ядра: | 8 / 8 cores |
| Памет: | 8 GB |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Видеокарта: | Integrated Graphics / Integrated Intel® UHD Graphics |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Безжична мрежа: | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Блутут: | 5.2 |
| Операционна система: | DOS / None |
| Интерфейс: | Rear Ports;2x USB 2.0;2x USB 3.2 Gen 2;1x HDMI® 1.4;1x Ethernet (RJ-45);1x power connector |
| HDMI порт: | Да |
| Тегло: | 8.82 kg |
| Размери: | 613.1 x 200 x 472.91 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.