

| Процесор: | AMD Ryzen 7 5700G |
| Процесор, ядро: | Cezanne |
| Честота на процесора: | 3800 MHz |
| Брой ядра: | 8 / 8 cores |
| Сокет на дънната платка: | Socket AM4 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | GeForce RTX 3060 / Nvidia GeForce RTX 3060 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Кутия, тип: | Desktop |
| Капацитет HDD: | 1000 GB |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.