

Памет: | 32 GB | 64 GB |
Видеокарта: | GeForce RTX 5060 | |
Операционна система: | DOS | |
Капацитет SSD: | 1000 GB | 1000 GB |
| Чипсет: | Intel Z790 / - Intel® Z790 |
| Сокет на дънната платка: | LGA1700 |
| Памет: | 32 GB / 2x16 GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта: | GeForce RTX 5060 |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Захранване: | 1000 W |
| Кутия, тип: | Desktop / FD POP AIR RGB WHI TG CLR TINT |
| Операционна система: | DOS |
| Други: | Thermalright водно охлаждане Water Cooling Aqua Elite 360 Black A-RGB V3 - LGA1851/LGA1700/AM5 |
| Капацитет SSD: | 1000 GB / SSD Team Group T-Force GA PRO, M.2 2280 1TB PCI-e 5.0 x4 NVMe |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.