

| Памет: | 16 GB |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | Up to 32GB |
| Твърд диск: | 0.51 TB / 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Мрежа: | Gigabit-LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.0 |
| Звук: | Integrated stereo speaker |
| Оптично устройство: | Не / Без оптично устройство |
| Камера: | Camera and Microphone |
| Кутия, тип: | All in One |
| Операционна система: | DOS / No OS |
| USB интефейс: | 3 USB 2.0 Type A, 2 USB 3.2 Gen2 Type A, 1 USB 2.0 Type-C |
| Дисплей порт: | DisplayPort |
| HDMI порт: | HDMI |
| Слот за SSD: | 1 M.2 slot (for SSD), 1 M.2 slot (for WLAN) |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 54.0 x 16.3 x 41.6 cm |
| Капацитет HDD: | 0 GB |
| Капацитет SSD: | 512 GB |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.