

| Процесор: | Intel Core 7 150U |
| Процесор, ядро: | Raptor Lake |
| Честота на процесора: | 1200 MHz |
| Брой ядра: | 10 / 10 cores |
| Памет: | 16 GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | soDIMM, Up to 32 GB |
| Твърд диск: | 0.51 TB / 512GB + 1TB M.2 PCIe |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Мрежа: | Gigabit-LAN, Intel Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3 |
| Звук: | DTS Audio, Integrated stereo speaker |
| Оптично устройство: | Не / Без оптично устройство |
| Кутия, тип: | All in One |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| USB интефейс: | Rear: 3 USB 3.2 Gen 2 Type A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type C; Front: 1 USB 2.0 Type A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Слот за SSD: | 2x M.2 (SSD) |
| Цвят: | Бял |
| Размери: | 54 x 3.7 x 40.5 cm |
| Капацитет HDD: | 512 GB |
| Капацитет SSD: | 1000 GB |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.