

| Чипсет: | GeForce GT 1030 |
| Памет, GB: | 2 GB |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, шина: | 64 bit |
| Честота на ядрото: | 1430 MHz |
| Честота на паметта: | 2100 MHz |
| Охлаждане: | VGA Cooler (Double Slot) |
| Други: | OpenCL 1.2 DirectX 12.0 OpenGL 4.5 Vulkan 1.0 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Брой HDMI изходи: | 1 / 1 x HDMI |
| Брой DVI изходи: | 1 / 1 x DVI |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.