

| Размер, inch: | 27 |
| Резолюция: | 2560 x 1440 / 2560x1440 |
| Тип матрица: | LCD VA |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 1 / 1 ms |
| Яркост: | 600 / 600 cd/m^2 |
| Контраст: | 4 000 : 1 |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| AMD FreeSync: | Да |
| NVidia G-Sync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Стандарти: | VESA FDMI |
| Други: | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| VESA: | Да / 100x100mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Не |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 3.99 кг |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.