

| Размер, inch: | 49 |
| Резолюция: | 5120 x 1440 / 5120x1440 |
| Тип матрица: | LCD VA |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 32:9 |
| Време за реакция: | 4 / 4ms (GtG) |
| Яркост: | 350 / 350cd/m2 |
| Контраст: | 3 000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° |
| Размер на пиксела: | 0.234 мм |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Тонколони: | 5W x2 |
| USB: | Да / 3 (USB 3.0 (Type A)); 1 (USB 3.0 (Type B)) |
| HDMI: | Да / 2 |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / Curved 1000R+Samsung 49" 49C950 VA DQHD 120 Hz, 4 ms GTG, 5120x1440,USB-C 90W, USB 3.0, HDMI, Speakers, Black |
| Стандарти: | VESA FDMI |
| Други: | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| VESA: | Да / 100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Мощност, W: | 53 W |
| Цвят: | Черен / Black |
| Тегло: | 10.6 кг |
| Размери: | 56.8 x 42.5 x 114.7 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.