

| Размер, inch: | 27 |
| Резолюция: | 2560 x 1440 / 2560x1440 |
| Тип матрица: | OLED |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 0.03 / 0.03ms |
| Яркост: | 300 / 300cd/m2 |
| Контраст: | 1 000 000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° |
| Честота на опресняване: | 500 Hz |
| HDMI: | Да / 2 HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| VESA: | Да / 100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Да |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери: | 61.1 x 26.3 x 55.4 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.