

| Размер, inch: | 27 |
| Резолюция: | 3840 x 2160 / 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 4 |
| Яркост: | 350 |
| Контраст: | 1000 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Размер на пиксела: | 0.1554 |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Тонколони: | 2 x 3W |
| Портове: | HBR3 |
| USB: | Да / 4 x USB 3.2 |
| HDMI: | Да / 2 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Функции: | UltraClear 4K UHD Resolution, SoftBlue Technology, SmartKVM, Flicker-Free, LowBlue Mode, Adaptive sync, PIP / PBP mode, Docking Station, Thunderbolt 4 PD up to 96W |
| Стандарти: | CB, CE Mark, TUV/GS, TUV Ergo, TCO 9.0, TCO Certified Edge, EAC, EAEU RoHS, UKCA, FCC, ICES-003 |
| Други: | Power cable, HDMI cable, DisplayPort cable, TBT4 cable, Quick start guide, Safety guide |
| VESA: | Да / 100x100 |
| Вертикално завъртане: | Да |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Мощност, W: | 28.6 |
| Цвят: | Черен/Сив |
| Тегло: | 7.150 |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.