

| Размер, inch: | 29.5 |
| Резолюция: | 2560 x 1080 / 2560x1080 |
| Съотношение: | 21:9 |
| Време за реакция: | 1 / 1 ms |
| Яркост: | 300 / 300 cd/m^2 |
| Контраст: | 3 000 : 1 |
| Ъгли на виждане: | 178 ° |
| Размер на пиксела: | 0.2697 мм |
| Честота на опресняване: | 200 Hz |
| USB: | Да / 1 (USB Type-C) |
| HDMI: | Да / 2 |
| Дисплей порт: | Да |
| AMD FreeSync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / 1500R+MSI Optix MAG301CR2 Curved Gaming Monitor, 29.5" 200Hz, WFHD (2560 x 1080) 21:9, VA Anti-glare, 1ms 300nits, 3000:1, 178°/178°, HDR, 1500R Curve, FreeSync Premium, 1x DP, 2x HDMI, 1x Type-C, 1 x Earphone out, Adjustable Stand, 3Y Warranty |
| Стандарти: | VESA FDMI |
| Други: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| VESA: | Да / 75mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Не |
| Мощност, W: | 90 W |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 5.8 кг |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.