

| Размер, inch: | 31.5 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 / 1920x1080 |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 1 / 1 ms |
| Яркост: | 250 / 250 cd/m^2 |
| Контраст: | 4 000 : 1 |
| Ъгли на виждане: | 178 ° |
| Размер на пиксела: | 0.3638 мм |
| Честота на опресняване: | 165 Hz |
| USB: | Да / 1 (USB 2.0 (type B)) |
| HDMI: | Да / 2 |
| Дисплей порт: | Да |
| AMD FreeSync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / 1500R+MSI Optix AG321CR Curved Gaming Monitor, 31.5" 165Hz, FHD (1920x1080), VA Anti-glare, 1ms, 250nit, 4000:1, 178°/178°, 1500R Curve, FreeSync Premium, Mystic Light, 1x DP, 2x HDMI, 1x Earphone out, Adjustable stand, 3Y Warranty |
| Стандарти: | VESA FDMI |
| Други: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| VESA: | Да / 75mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Не |
| Мощност, W: | 45 W |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.