
| Размер, inch: | 27 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Контраст: | 1000:1 |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Портове: | Video ports: 1x DisplayPort (1.2a);1x HDMI™ (1.4b);1x D-Sub (VGA);Audio Ports: 1x Line-in |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Тегло: | 5.67 kg |
| Размери: | 613.50 x 413.40 x 200.80 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.