

| Размер, inch: | 27 |
| Резолюция: | 3440 x 1440 / 3440x1440 |
| Тип матрица: | LCD VA |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 21:9 |
| Време за реакция: | 5 / 5ms |
| Яркост: | 400 / 400cd/m2 |
| Контраст: | 4 000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° |
| Размер на пиксела: | 0.23 x 0.23 mm |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Тонколони: | 3W x4 |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / Curved 1500R+HP Series 5 Pro 34" WQHD USB-C Conferencing Monitor - 534pm |
| Стандарти: | Low blue light, HP Eye Ease (TUV Low Blue Light Hardware Solution certified) |
| VESA: | Да / 100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери: | 80.7 x 26.9 x 54.7 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.