

| Размер, inch: | 32 |
| Резолюция: | 3840 x 2160 / 3840x2160 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 0.03 / 0.03ms |
| Яркост: | 1000 / 1000cd/m2 |
| Контраст: | 1 000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° |
| Размер на пиксела: | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Честота на опресняване: | 240 Hz |
| HDMI: | Да / 2 HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| NVidia G-Sync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / Curved 1700R+Dell Alienware AW3225QF, 31.6" QD-OLED Anti-reflection, IPS, 0.03ms, 1000 cd/m2, 4K UHD (3840 x 2160), 240Hz, HDR, NVIDIA G-SYNC+VESA, HDMI, DP, USB 3.2, Height Adjustable, Swivel, Tilt, Black |
| Стандарти: | RoHS |
| VESA: | Да / 100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Цвят: | Черен / Black |
| Размери: | 71.6 x 31.0 x 58.3 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.