

| Размер, inch: | 15 |
| Резолюция: | 1024 x 768 / 1024x768 |
| Тип матрица: | LCD VA |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 5:4 |
| Време за реакция: | 3 |
| Яркост: | 300 |
| Контраст: | 2000 |
| Ъгли на виждане: | 176º / 176º |
| Размер на пиксела: | 0.2970 x 0.2970 mm |
| Тонколони: | 2 x 2W |
| DVI: | 1 x DVI-D |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Стандарти: | CB, CE, RoHS, WEEE, REACH, EuP/Erp |
| Други: | Power Cord, Power Adaptor, 15-Pin D-Sub Cable, Quick Start Guide, Audio Cable, Warranty Card |
| VESA: | Да / 75x75 + 100x100 |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Да |
| Мощност, W: | 18 W |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 4.600 |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.