

| Размер, inch: | 49 |
| Резолюция: | 5120 x 1440 / 5120x1440 |
| Тип матрица: | OLED |
| Време за реакция: | 0.03 / 0.03ms(GTG) |
| Яркост: | 250 / 250nits, Peak 1000nits @@ HDR 3% cd/m² |
| Контраст: | 1"500"000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178/178 ° |
| Размер на пиксела: | 0.233 |
| Честота на опресняване: | 240 Hz |
| Портове: | 1x (HDMI 2.1), 2x DP, 1x Type-C (90W), USB 3.2 x2 + USB-B (2up 2down), Audio Out |
| USB: | Да / USB |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / OLED/OLED+ACER X49W X49XBMIPPHUZX CURVED |
| Други: | Aspect ratio 32:9 |
| VESA: | Да / Tilt angle -5°~15°;Swivel angle +/-20°;Height adjust range 120 mm;VESA wall mounting 100x100 mm |
| Вертикално завъртане: | Да |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Тегло: | 9,70 kg |
| Размери: | 1,199.10x549.50~429.50x350.10 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.