
| Размер, inch: | 27 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 / 1920x1080 |
| Тип матрица: | LCD VA |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 1 / 1ms |
| Яркост: | 250 / 250cd/m2 |
| Контраст: | 4 000:1 |
| Размер на пиксела: | 0.311 x 0.311 mm |
| Честота на опресняване: | 200 Hz |
| HDMI: | Да / 2 HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| AMD FreeSync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / Curved 1500R+Acer ED270Xbiipx, 27" Curved 1500R VA, Anti-Glare, ZeroFrame, FreeSync, 1ms(VRB), 4000:1, 250nits, 1920x1080 FHD, 200Hz, 2xHDMI, DP, Audio out, HDR10 FreeSync Premium, Tilt, Black |
| VESA: | Да / 75 x 75 mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Да |
| Цвят: | Черен / Black |
| Размери: | 62.5 x 19.6 x 46.6 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.