
| Размер, inch: | 31.50 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Яркост: | 300 / 300 cd/m? |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Портове: | HDMI:Yes; Headphones:Yes; DisplayPort:Yes; USB Type-C:Yes; Total number of HDMI ports:1 |
| USB: | Да / USB |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Тегло: | 7.49 kg |
| Размери: | 422 X 715 X 49 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.