
| Размер, inch: | 31.50 |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Време за реакция: | 1 / 1ms (GtG at Faster) |
| Яркост: | 400 / (Typ.) 400 cd/m² (Min.) 320 cd/m² |
| Контраст: | 1000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Размер на пиксела: | 0.1818 x 0.1818 mm |
| Честота на опресняване: | 144 Hz |
| Портове: | HDMI:YES(2ea); DisplayPort:YES(1ea); DP Version:1.4 (DSC); USB Upstream Port:YES(1ea/ver3.0); USB Downstream Port:YES(2ea/ver3.0); Headphone out:4-pole (Sound+Mic) |
| USB: | Да / USB |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| VESA: | Да / Tilt/Height/Pivot;Wall Mount Size (mm):100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Тегло: | 8.30 kg |
| Размери: | 713.9 x 428.2 x 54 mm |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.