ПРОИЗВОДИТЕЛ Makki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ MAKKI-NA-H-45 ЗА: HP МОЩНОСТ 45 W ВОЛТАЖ 15V-3A, 12V-3A, 5V-2A БУКСА Type-C СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ Compatible Model No.: HP 13 G1 Elite x2 1012 G1 Spectre 13-v000 13-v100 13t-v000 СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ TPN-CA01 814838-002 815049-001 A045R031L ГАРАНЦИЯ 12 месеца БАРКОД EAN-13 783078998546
Характеристики
Тегло:0.230
Гаранция:12
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Makki оригинално зарядно за лаптоп Laptop Adapter Genuine HP 814838-002 - 45W Type-C - MAKKI-NA-H-45 MAKKI-NA-H-45 (3546)