

| Дисплей, inch: | 14.4 inch / 14.4" |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13700H |
| Брой ядра: | 16 |
| Памет: | 64 GB |
| Видеокарта: | RTX 4060 / NVIDIA RTX 4060 |
| SSD: | 2000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1800 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2400 x 1600 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | PixelSense Flow, Dolby Vision IQ, VESA DisplayHDR 400, Corning Gorilla glass 5, Color Calibrated, sRGB Mode, vivid mode |
| Тъчскрийн: | Да |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 24 MB |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Гаранция: | 12 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.