

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Памет: | 32 GB / 32 GB (provided memory is soldered) |
| Видеокарта: | Radeon 840M / AMD Radeon 840M |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, резолюция: | 2880 x 1800 / 2880 x 1800 (WQXGA+) |
| Дисплей, съотношение: | WXGA+ / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | Glossy, PureSight Pro display, Eyesafe technology, Dolby Vision, Flicker Free technology, HDR 1000 True Black, X-Rite factory colour calibration, AAR 90.5% |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 8 MB |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Home / Windows 11 Home - English |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.