
| Дисплей, inch: | 14.5 inch / 14.5" |
| Памет: | 32 GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | 2.5K ,IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 90Hz, Eyesafe®, Dolby® Vision™ |
| Тъчскрийн: | Да |
| Памет, тип: | LPDDR5 / LPDDR5 5200 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel Iris |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Звук: | Stereo speakers, 2W x4, optimized with Dolby® Atmos®, Smart Amplifier (AMP) |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | BT5.1 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Integrated 73Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.49 kg |
| Размери: | 325.5 x 226.49 x 15.6 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.